Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Положення про порядок преміювання працівників

Дата: 26 травня 2021 о 10:00, Оновлено 26 січня 2022 о 12:37

Затверджено

___________    Н.Я.Корнелюк

про порядок преміювання працівників

Римачівського ліцею Вишнівської сільської ради

Положення про порядок преміювання (далі - Положення) працівників Римачівського  ліцею Вишнівської сільської ради (далі - Заклад ) розроблено на підставі Кодексу законів про працю України, Закону України «Про оплату праці» та відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2006р. № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» і Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15.04.1993р. № 102, яка з 1 вересня 2005р. застосовується в частині, що не суперечить умовам оплати праці, визначеним наказом Міністерства освіти і науки України від 26.09.2006р. № 557.

1. Загальні положення

1. Це Положення визначає умови та порядок преміювання працівників Закладу з метою матеріального заохочення на поліпшення якості та ефективності роботи, посилення виконавчої, трудової дисципліни та відповідальності за доручену роботу.
    2. Дане Положення є складовою частиною чинної системи оплати праці в Закладі.
    3. Преміювання працівників Закладу проводиться відповідно до їх особистого вкладу в загальні результати роботи.
    4. Преміювання працівників здійснюється на підставі наказу по Закладу.
    5. Премія встановлюється директором Закладу за погодженням з профкомом первинної профспілкової організації Закладу.
    6. Премії працівникам виплачуються за підсумками роботи за місяць, квартал, рік, а також до святкових і ювілейних дат, з нагоди державних свят Нового року та Різдва Христового.
    7. Премії встановлюються на оклад з урахуванням підвищень.
    8. Премія визначається в абсолютному розмірі.
    9. Розмір премії встановлюється в межах фонду економії заробітної плати.
    10. Інформація про преміювання доводиться трудовому колективу Закладу в семиденний термін.
  1. Порядок визначення фонду преміювання

1. Видатки на преміювання плануються та здійснюються в межах асигнувань на оплату праці, затверджених в кошторисі Закладу на відповідний рік.
  1. Показники матеріального стимулювання при нарахуванні та визначенні розміру премій

1. При нарахуванні премій враховується :
  • якісне, своєчасне, і в повному обсязі виконання працівниками Закладу посадових (робочих) інструкцій;
  • особистий внесок в виконання планів та заходів Закладу;
  • рівень виконавчої, трудової дисципліни;
  • своєчасне і якісне складання звітності, відсутність фінансових порушень;
    1. Перелік показників матеріального стимулювання за виконання яких розмір нарахованої премії може бути збільшено до 20 % за:
  • володіння інноваційними освітніми методиками та технологіями;
  • наявність печатних робіт;
  • застосування нестандартних форм проведення уроків, лекцій, заходів, та інше;
  • високі досягнення науки з предмету, який викладається;
  • участь та досягнення (переможці або лауреати фахової майстерності) в фахових конкурсах;
  • досягнення учнів, вихованців (перемога в олімпіадах з навчальних предметів різного рівня, перемога в спортивних змаганнях різного рівня та інше);
  • вміння на високому рівні вирішувати педагогічні проблеми;
  • активне використання інформаційно-комунікаційних технологій в навчально-виховному процесі;
  • активну участь в заходах, пов’язаних з організацією навчально-виховної роботи;
  • творчість, ініціативність, компетентність, старанність;
  • забезпечення підготовки аналітичних, методичних розробок та таке інше з питань компетенції кожного працівника;
  • участь в громадській діяльності;
  • ініціативність, що сприяє зміцненню матеріально-технічної бази навчального закладу;
  • та інше.
  1. Премія за виконання важливих і особливо важливих завдань
  •  виплачується за виконання окремих непередбачуваних завдань виробничого характеру.
  1. Перелік показників при наявності яких, розмір нарахованої премії може бути зменшено, або повністю позбавлено

1. Премія може бути зменшена  або повністю позбавлена за:
  • неналежне виконання обов'язків, передбачених посадовою

(робочою) інструкцією;

• порушення техніки безпеки;
  • порушення трудової дисципліни, регламенту щодо організації

використання робочого часу та режиму роботи.

1. Протягом строку дії дисциплінарного стягнення, премії до працівників не застосовуються.
Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.